o kancelarii - grafika

Sylwia Maciaszek-KasprzakWłaścicielem i założycielem Kancelarii jest Sylwia Maciaszek-Kasprzak. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2010 roku jest członkiem samorządu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu w której odbywała aplikację radcowską. W 2013 roku pozytywnie złożyła egzamin zawodowy przed Komisją powołaną przez Ministra Sprawiedliwości, tym samym uzyskując tytuł radcy prawnego.

Sylwia Maciaszek-Kasprzak zdobywała doświadczenie między innymi w renomowanych poznańskich kancelariach prawniczych oraz w działach prawnych firm usytuowanych na terenie Poznania. Przez wiele lat zajmowała się szerokorozumianym prawem gospodarczym, w tym bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych (m. in. z branży spożywczej, sportowej, budowlanej, transportowej, rolnej). Jednocześnie udzielała pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej, w tym z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz prawa pracy. Wielokrotnie skutecznie reprezentowała klientów w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych.

Radca prawny Sylwia Maciaszek-Kasprzak specjalizuje się w problematyce szeroko pojętego prawa gospodarczego, w szczególności w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Dodatkowe informacje